Novinky

23.12.2016 08:21

23.05.2016 13:03

Na školení Marketing na Facebooku se naučíte, jak využít tuto sociální síť pro své podnikání. Naučíte se vytvářet jedinečný obsah pro vaše zákazníky a podpořit je přesně cílenou reklamou. Zvládnete ovládat klíčové prvky tohoto jedinečného marketingového nástroje. Registrujte se ještě dnes.

button-kurz

Školení je vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé uživatele Facebooku. Pro účast na kurzu vůbec nevadí, pokud s touto sociální sítí doposud nemáte žádné zkušenosti. V průběhu kurzu se naučíte ovládat všechny nástroje a možnosti propagace, které Facebook nabízí, jako skutečný profesionál

Na školení se naučíte:

 • jak propagovat vlastní značku a produkty na Facebooku,

 • jak svými příspěvky zasáhnete vaše potenciální zákazníky,

 • jak správně měřit úspěšnost svých kampaní,

 • a jak na základně výsledků správně rozložit finance do Facebookové reklamy.

Jak Facebook pomůže mému podnikání?

 • jak správně založit profil své firmy na Facebooku,

 • jak připravit příspěvky, které budou zajímat mé zákazníky,

 • praktické tipy a rady, jak si vybudovat Facebookovou stránku, kterou budou mít lidé rádi,

 • jak správě komunikovat se zákazníky na Facebooku.

Základy Facebookové reklamy

 • jak si nastavit Facebookový účet pro používání reklamy (Business Manager, Power Editor),

 • jak zajistit, aby mé příspěvky viděli potenciální zákazníci,

 • Facebook pixel,

 • jak testovat jednotlivé příspěvky, aby dosahovaly co nejlepších výsledků,

 • bidovací systém (za co platit a proč), fakturace na facebooku,

 • tvorba Faceboookových publik,

 • jak správně testovat vaše reklamy,

 • Instagram ads,

 • Lead Ads.

Po ukončení kurzu s vámi navíc v prvních 14 dnech zdarma zkonzultujeme vaše první kampaně.

Kurzem vás bude provázet Social media specialist Tomáš Kocián z marketingové agentury Plus Design a Marketing, který má na starosti správu sociálních sítí a především pak marketing na Facebooku. Mezi jeho klienty patří společnosti s lokálním i celorepublikovým působením. Těšit se tedy můžete na spoustu praktických ukázek přímo z Facebookové praxe – a to jak na ukázkové příklady efektivních a fungujících kampaní na Facebooku, tak i na ukázky toho, čemu je lépe se na Facebooku vyvarovat.

Jedinnou věcí, kterou budete na kurzu potřebovat, ale bez které se jen těžko obejdete, je váš vlastní notebook, na kterém si můžete vše v praxi vyzkoušet a nastavit své první kampaně.

Běžná cena školení je 3500 Kč vč. DPH. V rámci představení coworkingového centra Sdílím kancelář v Novém Jičíně je však tímto centrem cena kurzu dotována z20 %. Díky tomu tedy za školení zaplatíte pouze 2800 Kč vč. DPH.

Po vyplnění přihlášky obdržíte do 24 h na uvedený e-mail potvrzení Vaší objednávky a fakturu. Kurzovné je nutné uhradit nejpozději 1 den před konáním školení. Nemůžete se školení zúčastnit, přestože máte zaplaceno? Oznámíte-li nám tuto skutečnost do 48 hodin před konáním prvního školení, platbu vám vrátíme. Pokud tento termín nestihnete, pokuste se za sebe alespoň zajistit náhradníka, platba jinak propadá.

Školení proběhne ve Sdílených kancelářích v Novém Jičíně v pátek 27.5.2016 od 9:00 do 16:00. Přestávka na oběd (není v ceně): 12:00 – 13:00. Po skončení přednášky necháváme prostor na individuální konzultace dotazy a pomoc s nastavením prvních kampaní. Sledujte nás na Facebooku, nebo se jednoduše registrujte a bližší informace o kurzu obdržíte na uvedený e-mail.

Počet účastníků na jednotlivé kurzy je limitován. Neváhejte a přihlaste se na kurz Marketing na Facebooku ještě dnes!

V případě nejasností prosím kontaktujte lektora na e-mailu tomas.kocian@plusdesign.cz. Těšíme se na Vás.

 button-kurz

 

 

23.03.2016 09:49
Absolvujte kurz Marketing na Facebooku, pořádaný full-service marketingovou agenturou Plus Design & Marketing. První kurz startuje v coworkingovém centru Sdílím kancelář v Novém Jičíně už 7. dubna 2016. Přihlašte se a naučte se používat Facebook efektivně.

Školení: Marketing na Facebooku

Na školení Marketing na Facebooku vás Tomáš Kocián, Social Media Specialist z agentury Plus Design & Marketing naučí, jak využít tuto sociální síť pro vaše podnikání. Naučíte se vytvářet jedinečný obsah pro své zákazníky. Zvládnete ovládat klíčové prvky tohoto jedinečného marketingového nástroje.

Co se na školení Marketing na Facebooku naučíte

Na školení se naučíte:

 • jak propagovat vlastní značku a produkty na Facebooku,
 • jak svými příspěvky zasáhnete vaše potenciální zákazníky,
 • jak správně měřit úspěšnost svých kampaní
 • a jak na základně výsledků správně rozložit finance do Facebookové reklamy.

Pro koho je školení určeno

Školení je vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé uživatele Facebooku. Pro účast na kurzu vůbec nevadí, pokud s touto sociální sítí doposud nemáte žádné zkušenosti. V průběhu kurzu se naučíte ovládat všechny nástroje a možnosti propagace, které Facebook nabízí, jako skutečný profesionál. Celý kurz je rozdělen do 5 částí. Každá z nich posune vaše Facebookové znalosti o stupeň výše. Zároveň budete mít mezi jednotlivými částmi možnost vyzkoušet si všechny získané znalosti v praxi, a to přímo v rámci svého bussinesu. Na následující lekci dostanete prostor řešit případné dotazy ohledně vašich dalších strategií a postupů.

Více informací o kurzu

Cena

Pět dílů tohoto školení získáte za zvýhodněnou zaváděcí cenu 2100 Kč. Případně si, podle vlastních zkušeností s Facebookem, můžete zaplatit jednotlivé díly kurzu za cenu 500 Kč za 1 lekci. (Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %). Tento obsahově nabitý kurz získáte za tuto výjimečnou cenu pouze nyní, při příležitosti prvního představení spolupráce mezi Plus Design & Marketing a coworkingovým centrem Sdílím kancelář v Novém Jičíně.

Doporučujeme vám absolvovat všechny díly tohoto kurzu, neboť zvláště u pokoročilejších technik Facebookové reklamy již nebude prostor vracet se k dodatečnému vysvětlování základů. Témata jednotlivých dílů rádi přizpůsobíme vašemu konkrétnímu zájmu a praktickým dotazům.

Termín a místo konání

Série školení začíná ve čtvrtek 7.4.2016 v 15:00 a bude pokračovat pravidelně každý čtvrtek až do 5.5.2016.

Přihláška

Počet účastníků na jednotlivé kurzy je limitován. Termín uzávěrky přihlášek je 2.4.2016. Neváhejte a přihlaste se na kurz Marketing na Facebooku ještě dnes!

Kontakt

Bc. Tomáš Kocián, Social Media Specialist, Plus Design & Marketing - tomas.kocian@plusdesign.cz

11.03.2016 11:26

Případní zájemci o akreditovaný kurz " Lektor dalšího vzdělávání" se mohou zaregistrovat na info@pavlinahanzelkova.cz 

Více informací o kurzu: https://www.pavlinahanzelkova.cz/2016/02/18/akreditovany-kurz-lektor-dalsiho-vzdelavani/

03.02.2016 15:40

Musíme se pochlubit... náš hlavní uživatel, Pavlína Hanzelková, se stala akreditovaným lektorem dalšího vzdělávání. 

 

11.01.2016 08:37

Dalším pravidelných uživatelem sdílených kanceláří se stal p. Vladimír Nečas, který prezentuje přírodní produkty společnosti LAVYLITES. V našich prostorách pořádá pro klienty prezentace produktů.

Více se dozvíte na https://lavylite.webnode.cz/lavylites/

01.12.2015 12:02

Mezi pravidelné uživatele sdílených kanceláří patří

Pavlína Ševčíková:

Detoxikační medicína - Metoda řízené a kontrolované detoxikace organismu podle MUDr.J.Jonáše

Více se dozvíte na https://www.joalis.cz/

 

Pavlína Ostřanská:

Dotační a daňové poradenství.

01.12.2015 11:57

Už nebudete muset čekat dlouhé fronty na poště. Kromě pronájmů nabízíme také možnost poskytnutí korespondenční adresy. Převezmeme za vás poštu a vyzvednout si ji budeme moct ve vaši poštovní schránce (v našich prostorách).

18.11.2015 12:49

Naše prostory rovněž využívá kouč, lektor a mentor Pavlína Hanzelková, která se zabývá vzděláváním, individuláním koučingem a rozvojem lidských zdrojů.

Více se dozvíte na https://pavlinahanzelkova.cz/

18.11.2015 12:08

Je potřeba dát o sobě znát a proto se možná i ve vaší schránce objeví náš nový propagační leták.